• Обновено
Сончева замена на крошна на горниот капак за 11,5 'Римска конзола за внатрешен двор чадор на отворено сонце

Сончева замена на крошна на горниот капак за 11,5 'Римска конзола за внатрешен двор чадор на отворено сонце

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена на крошна за 8-редови за пазарот на пазарот за замена на чадорите. Одговара на повеќето 11,5 метри Рим чадор 200 G УВ заштитен полиестер покритие Не ја занемарувате вашата недопрена рамка за чадор и оставете ја да се придружува со прашина или повторно да ја исфрли. Време е за вашето старо патотито да има преуредување на горната обвивка за крошна за 11,5 'Рим Кантривер Патио чадор на отворено сонце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Изгрејсонце 10 'чадор крошна на горната обвивка за замена на горниот дел на преградите на горниот дел на преградите на отворено

Замена на крошна за 8ретки за замена на чадорот на пазарот Вклучува воздушен отвор, без размавта, конекц�

DEN 1.33