• Обновено
Девојките за време на одмор го украсија Божиќен џемпер, големини 4- & плус

Девојките за време на одмор го украсија Божиќен џемпер, големини 4- & плус

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ширењето Божиќно расположение не може да биде повеќе стилски! Додадете нова одење во нејзината сезонска гардероба со овој џемпер од време на одмор! Декорирана со забавен графички принт на предниот дел, таа ќе сака да го носи ова добро по празниците. Вратот на екипажот. Печатени долги ракави. Графички принт од предната страна. Плетено џемпер. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Божиќен џемпер за девојчиња од време на одмор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Инктастична Симпатична Девојка, Портокалова Коса, Карате Поза, Црн Појас Младинска Маица Со Долги Ракави

Оваа слика содржи слатко мало девојче со портокалова коса Девојчето вежба карате, прави карате поза...

DEN 1.00

Денот на Детското место Денот на Денот на в Valentубените, цврсто срцево графичко со целосна должина, големини XS-XXL

Графичкото нозе на Детското место на Детското девојче за девојчето е совршено за празнични настани...

DEN 2.33

allshope Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Елка Печати Долги Ракави Блузи И Зелени Панталони Облека За Спиење

Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Елка Печати Долги Ракави Блузи И Зелени Панталони Облека за спие�

DEN 1.33