• Обновено
32 W 16 H октагонална горната површина на монтирање PVC Gable Vent: Нефункционално, W 3-1 2 W 1 P Стандардна рамка

32 W 16 H октагонална горната површина на монтирање PVC Gable Vent: Нефункционално, W 3-1 2 W 1 P Стандардна рамка

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани при приемот пред инсталацијата. Достапно во функционални и нефункционални, ПВЦ-отворите за гејпти се достапни во плетеницата со големини и форми, сигурно ќе одговараат на кој било проект. Не само што тие се прекрасна архитектонска карактеристика, туку ако ја изберете функционалната опција, тие исто така ќе помогнат во протокот на воздух во вашиот поткровје. Димензии : 32 "W x 16" H - Големина на рамката : 3-1/2 "W x 1" стр. Инсталацијата за монтирање на површината е едноставна и брза, со завртки и лепило. Многу големини и стилови на располагање, за да одговараат на потребата од кој било проект. Издржлив и долготраен, ПВЦ е непропустлив на надворешните елементи. Функционалните и нефункционалните опции се и двете достапни. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Панасоник ФВ-20ВК Шепот Вентилатор На Таванот, Тивок Проток На Воздух, Долготраен, Лесен За Инсталирање

Вентилаторите за шепотење имаат затворен мотор на кондензатор и двојно заострено тркало со сечила во ф�

DEN 1405.44

16 W 24 H половина октагон горниот лев дел од левата површина PVC Gable отвор: Функционален, W 2 W 1-1 2 P Brickmould Frame

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани п�

DEN 543.84

28 W 32 H половина октагон горниот лев дел од левата површина PVC Gable Vent: Нефункционално, W 2 W 1-1 2 P Brickmould Frame

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани п�

DEN 543.84

28 W 36 H половина октагон горниот лев дел од левата површина PVC Gable отвор: Функционален, W 3-1 2 W 1 P Стандардна рамка

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани п�

DEN 3.00

78 W 29-1 4 H Триаголник Површината на површината ПВЦ Гејбл Вентилак: Функционален, W 3-1 2 W 1 P Стандардна рамка

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани п�

DEN 11059.04

Ekena Millwork 14 W 26 H врв на врвот на теренот за проветрување: Функционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим

ПВЦотворите за гејт не се само долготрајни, издржливи и лесни за инсталирање, тие веднаш додаваат огром�

DEN 879.52

Екена Милворк 36W 26H Половина Врв Врвот Лево Теренот: Функционални, Пвц Фронтон Пропустливи w 1 4 Рамен Трим Рамка

Пвц фронтон отвори не се само долготрајни, издржливи и лесни за инсталирање, тие веднаш додаваат огромн�

DEN 399.84