• Обновено
Комплет за хардвер за сопирање на сопирање на сопирачки Raybestos H се вклопува: 1984- GMC PS4500, 1981- Chevrolet C6000

Комплет за хардвер за сопирање на сопирање на сопирачки Raybestos H се вклопува: 1984- GMC PS4500, 1981- Chevrolet C6000

DEN 6991.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопирачките. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулици, натпревари или ја надминуваат формата ОЕ, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се обезбеди дека примате висококвалитетен и сигурен производ. Комплет за хардвер на сопирачките за тапани се вклопува во Изберете : 1984-1985 GMC PS4500 1981-1985 Chevrolet C6000 1982-1985 GMC C5000 1984-1985 GMC C6000 и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кабел за паркирање на сопирачките за паркирање Raybestos, БК се вклопува во избор: 1976- Плимут Воларе, 1976- Доџ Аспен

Каблите на сопирачките Raybestos® Element3 ™ се најхран технички напредните кабли достапни во индустријата...

DEN 2.67

Рејбестос професионално одделение за носење на тркала и склопување на центри се вклопуваат: 1995- Киа Сефија, КИА СПЕКТРА

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопира

DEN 1543.20

Кабел за паркирање на сопирачките за паркирање на Raybestos, БК се вклопува Изберете: Chevrolet Silverado C1500, GMC New Sierra

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите Каблите н

DEN 1915.84