• Обновено
Фондација за минерални прав во престиж нежен финиш

Фондација за минерални прав во престиж нежен финиш

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ултра нежна, супер лесна фондација за совршен прашок што создава кожа со беспрекорно изглед без тешко чувство на традиционална течна шминка. Powder всушност лебди на површината на кожата, обезбедувајќи целосна природна покриеност и беспрекорна завршница. Целосно природно покритие. Беспрекорна завршница. Лебди на кожата. Направено со минерали кои сакаат кожа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сунхилсгрејс Ајлајнер Шарен Блескав Сјај Со Светки Течност За Очи Лесен За Нанесување Долготраен Ајлајнер Отпорен На Пот

За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Мо�

DEN 3.33

Флеки На Пеги На Лицето Дамки На Лузни На Самото Место Корективни Корективни Стапчиња За Лице Стапчиња За Шминка Пенкала За

Опис Текстурата на производот е многу деликатна, можете рамномерно да ја нанесете на лицето, а ефектот п

DEN 0.67