• Обновено
Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, планинска шума зелена, галон, полу-сјај

Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, планинска шума зелена, галон, полу-сјај

DEN 575.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото* Подобрена завршница за заштита на УВ. Оваа 100% акрилна боја обезбедува облога отпорна на мувла, одлична скриена и адхезија и исклучителен отпор на бледнее, пукање на суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Glidden Едно палто, внатрешна боја + буквар, алеја мачка, рамна завршница, квартал со лента за сликарска лента со оригинална

Пакетот доаѓа со : glidden еден палто, внатрешна боја + буквар, уличка мачка, рамна завршница, Quartscotchblue слика �

DEN 1.33