• Обновено
Фармерки за подигање на јуниори софија

Фармерки за подигање на јуниори софија

DEN 558.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Популарните фармерки на Софија од Л.Е.И. Сега се достапни во тенок сечење за да ви биде ново секојдневно дно. Направено од мек и истегнат тексас што им дава точна количина на истегнување и закрепнување, овие фармерки на јуниори имаат поглавја за подигање за трендовски силуета. Копчето предниот и патентскиот мува обезбедува вклопување, додека пет пригодни џебови (три предни, два грб) и збир на јамки на ременот ги комплетираат фармерките. Тие се достапни во разноврсно средно миење за да ја надополнат вашата обична гардероба. L.E.I. Juniors на Juniors Sophia Bootcut Jeans : 78% памук, 20% полиестер, 2% спандекс. Фармерки. Истегнете ја измислицата на тексас. Тенок вклоп. Нога за подигање. 32 "Inseam. Копче пред и патент лета. Три предни џебови. Две џебови со заднини со везени детали. Јамки за појас. Достапно во средно миење Кога е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дорман 698-Страничен Управувач На Совозачот За Специфични Модели На Хјундаи Киа одговара избери: 2011-КИА СОРЕНТО, 2010-ХЈУНДАИ

Овој зглоб на управувачот е прецизно дизајниран и ригорозно тестиран за да обезбеди сигурна замена за о

DEN 0.33

Урбан Кк Вистински Безжични Слушалки За Уши Bluetooth Слушалки Контрола На Допир Со Куќиште За Полнење Стерео Слушалки Во Уво

Урбанкс КЦ3 уникатни Нелизгачки Вистински Безжични Слушалки За Уши Bluetooth Слушалки Контрола На Допир Со �

DEN 799.20

Замена РПЦ Надворешна Рачка На Вратата Компатибилна со 1994 - Шевролет Ц 1994-Ц Пред, Лево Возачот Текстура Црна

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ Продадена : Продадена поединечно боја / Завршница : Текстура Брава На Црната

DEN 1.33

Плус Големина Блузи За Женско Лето Нова Секојдневна Мода Печатена Лабава Кошула Без Сплит Ракави Среќна Маица, Црна, XL

54" Предна Должина : 69см / 27 : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 147см / 57.Ако не сте сигурни во гол

DEN 287.84