• Обновено
Заштитената марка ликовна уметност „може скоро да достигне„ платно уметност од Никол Хоф

Заштитената марка ликовна уметност „може скоро да достигне„ платно уметност од Никол Хоф

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уметник : Никол Хофсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерии се одликува со модерни апстракти тониран со земја во сива позадина. Истакнати бои : бела, сива, црвена, сина боја што ја сочинуваат работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линија на современи публикации нуди куриран избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат во голема мерка да ја подобрат вашата линија или проекти. За малопродажба, нашата комбинација на современи ликовни уметнички слики измешана со нашиот широк избор на забавни новински слики и постери за најпродавани производи, создава неодолива мешавина на производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Земјата ги тонираше модерните апстракти во сива позадина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

НАДВОР ОД ПАТОТ XF-6X135 6X139. - 44ЕТ 106.4 ЦБ САТЕН ЦРНА+МАШИНСКА БРОНЗА ДВОЈНА ТЕМНА НИЈАНСА+БЛАНШИРАН ДДТ ЛОГО

XF OFFROAD XF231 24 X12 6 X135 / 6 X139.744 ET 106.4 CB САТЕН ЦРНА+МАШИНСКА БРОНЗЕНА ДВОЈНА ТЕМНА НИЈАНСА+БЛАНШИРАНО DDT ЛОГО XF НА

DEN 2560.00

Женска Кошула Без Ракави Блузи Елек Фустан Обични Лабави Печатени Врвови Без Ракави Врвови На Екипажот Сини XL

Женска Кошула Без Ракави Блузи Елек Фустан Обични Лабави Печатени Врвови Резервоар За Екипаж Без Ракав�

DEN 3.33

Безжични Слушалки Bluetooth 5. Слушалки, IP Водоотпорни Слушалки За Спорт, Куќиште за Полнење 500mAh, 3d Стерео Аудио Контрола

Карактеристики : Бт 5.0 обезбедува голема брзина на пренос на податоци, стабилна и брза врска и мала потр�

DEN 3.00