• Обновено
Пинк Платинум девојки со качулка со качулка, палто и сет за снег, големини 4-6х

Пинк Платинум девојки со качулка со качулка, палто и сет за снег, големини 4-6х

DEN 436.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Слој нагоре! Овој сет на розови платина snowsuit ќе помогне да се задржи топло кога таа игра во снегот од санки до градење снежни луѓе. Печатената јакна на Starвездата „Allover Rainbow“ има прицврстен аспиратор за додадена покриеност со снежна биб, истакната со прилагодливи ленти за удобно вклопување и еластичен гатор за лесно вклучување. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 палто со пафери и 1 снежна биб. Карактеристики на јакна : затворање на предната поштенска патека; Дизајн со качулка; Поларно руно-обложено; контрастни отпечатоци. Карактеристики на снегот : прилагодливи ленти за рамо; Еластичен гатор на отворање на нозете за овозможува лесно вклучување и исклучување на чизмите. Девојки со качулка starвезда со палто и снег биб поставени од Пинк Платинум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ниво Тркалање Полици Комунални Количка За Складирање Со Тркала 3-Ниво Тркалање Количка Држач За Складирање Црно Бело

Име : 3Ниво Ролинг Количка За Чување На Носителот Спецификации : Боја : Црна, Беламатеријал : Пластична че�

DEN 3.00

0. Кт Брилијантен Кружен Крој Симулиран Зелен Дијамант 14к Розово Златен Пасијанс Со Акценти Невестински Сет сз 9

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 0.33

Гори Печурки Ѕид Виси Постелнина Психоделична Плажа Мат Таписерии Ќебе Мандала Таписерија Спална Соба Црно Светло

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитетматеријал : Полиестерзиза : 28, 7х37, 4", 39, 4х59, 1", 51, 2х59

DEN 120.00

Трговска Марка Ликовна Уметност Нема Ништо Како Гинисовата ТРЕТА Платнена Уметност од Гинисовата Пиварница

Предмет : поп артстил : современ тип на производ : црна рамка, бела подлога, Акрилна Трговска Марка Ликовн

DEN 1.00

Нараквица За Истегнување на монистра Бохо, Пастелно Розово - Африкански Винил Хеиши, Унисе За Мажи И Жени

Ќе добиете една автентична нараквица за истегнување слична на нараквиците на сликата Купете неколку бо

DEN 0.33

Непознато Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Дрво На Планина

Непознато 24х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Дрво на П

DEN 911.84