• Обновено
Стандарден АВ секундарна пумпа за инјектирање на воздухот Проверка на вентилот се вклопува Изберете: 2006- Форд Фузија, 2007 година- Линколн МКЗ

Стандарден АВ секундарна пумпа за инјектирање на воздухот Проверка на вентилот се вклопува Изберете: 2006- Форд Фузија, 2007

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Секој вентил за управување со воздухот е директна замена што ги заменува ОЕ оштетените единици кои обезбедуваат соодветно директно излез на воздухот во атмосферата за време на забавување на високо-вакуум за да се елиминираат повратот. Секој конектор и терминал се произведуваат со материјали за квалитет на OE за да се обезбеди точна соодветна врска, продолжување на врвната спроводливост на прицврстувачот на моторот и резултира во прецизна изведба на моторот. Произведени со највисоки материјали за подолг живот и супериорни перформанси. 100% тестиран и проверен на притисок за да се обезбеди висококвалитетен производ. Стандарден вентил за проверка на пумпата за инјектирање на воздухот AV61.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност Градина валц III платно уметност по пекара во боја бела мат, рамка за бреза

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 3.33