• Обновено
Бонд плочка Викторија топла сива внатре

Бонд плочка Викторија топла сива внатре

DEN 431.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Колекцијата Викторија е еднакви делови современи и безвременски. Направено е од 2 уникатни плочки; Едната е керамичка плочка во метрото што доаѓа во врамена или рамна верзија, а другата, е порцеланска плочка со екаустичен изглед со шема на полукругот. Тоа е разноврсна колекција која им овозможува на секој да измеша и да се натпреварува комбинации на плочки за создавање и целосен уникатен простор. Оваа плочка содржи 28 парчиња по случај, секој случај опфаќа 6,02 квадратни метри; Оваа плочка е одобрена за задниот дел, кујнскиот wallид, wallидот за бања, wallидот за туширање, wallидот на отворено; Оваа плочка е одобрена за внатрешна и надворешна употреба и е отпорна на мраз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата