• Обновено
Горива уникатен активност спортски ранец, виолетова

Горива уникатен активност спортски ранец, виолетова

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ранецот на спортски активности на гориво е додаток со повеќе џеб, кој е совршен за училиште, парк, па дури и само шетање и дружење со вашите пријатели. Овој кул ранец има многу големи записи дизајнирани за да ги олеснат и прилагодат сите ваши работи. Издржливиот материјал, лесен дизајн и безбедно затворање на патенти ќе ви дадат утеха и организација додека ги одржувате вашите најважни работи непроменети и на дофат. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 12 "W x 18.5" H x 8 "D. Ширина се мери преку дното на торбата . Тип на рачка : горната рачка; прилагодливи и поставени ленти за рамо. Затворање : Затворање на поштенски патенти. Ocketsебови; странични џебови за хидратација; Поддршка за грб. Унисекс Активност Спорт ранец од гориво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Цртани буни Студентски ранци со лаптоп, со торба за ручек, кутија со моливи, приврзоци за пилешко мечка авокадо, бришач, очила,

1x обележувач на боја Дизајн на патентпатентот е изработен од траен материјал, кој се отвора непречено и

DEN 271.84