• Обновено
Машки тенок фит 2 парчиња костуми со единечни гради, блејзер јакна и рамни панталони, сет за мажи

Машки тенок фит 2 парчиња костуми со единечни гради, блејзер јакна и рамни панталони, сет за мажи

DEN 1119.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изградена за лесна удобност и стил, оваа машка костум со две парчиња може да се пофали со стилски тенок вклопување за мажи и е идеален за меко, удобно канцелариско носење исто толку подеднакво колку што е костуми и стилови за забави, матурзи и специјални прилики. Со тенок вклопување, овој маж -лајт -лапел блејзер има странични отвори и прицврстување на две копчиња - комбинирани со разноврсен елек и редовни панталони за костуми. Овој машки костум е модерен, нов изглед на класичната облека за мажи - идеална за секоја пригода. За деталите за оваа ставка ја зашеметуваат просторијата од глава до пети во овој тенок вклопуваат цврсти 2 парчиња костум. Fit : Овој стил одговара на големината. Blazer : - Notch lapel - Single Breasted Two Button Jacket - Chest welt pocket - Flap welt pockets on front - Four buttons on each sleeve - Dual vents - 2 External and 4 Internal Pockets - Slim Fit Pant : - Flat Fronted Trousers - Straight Leg - Предни коси џебови; Завадни џебови за заварување на копчето за заварување - наредени на коленото - ZIP мува со кука -и -лента со затворање на копчињата - тенок вклопување - непречено. Вклучува костумска јакна и панталони. Додатоци не се вклучени. Содржина на влакна : Материјал : 65%полиестер, 35%нега на вискоза : суво чиста големина : Овој костум има капка 6 " Пан. Материјал : 65%полиестер, 35%вискоза. Јакни : тенок вклоп, две копчиња, единечни гради, лаптоп, целосно наредени, двојно странично отвор, 4 џебови за внатрешни работи . Панталони : Аглен џеб за лизгање, 2 задни џебови, наредени до коленото, Zip Fly, без плети, непрекинати и скроени. Повод : Погоден за свадба, датум, забава, дипломирање, матурска, работа, работа и други формални прилики. Големина : Сите наши костуми имаат традиционален пад од 6 "од јакна од јакна од јакна од јакна од јакна од јакна Големина до големината на пантолоните (пр. Јакната со големина 42 ќе дојде со панталона од половината од 36 "), ве молиме внимателно погледнете ја нашата предлог -предлог (не табелата со големина на Амазон).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Колекцијата за декорирање на куќите за стоп, топење бои виножито дожд капки чадор силуета затегната платно wallидна уметност,

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 2.00

Уникатен Разбој Фонтана Оаза Килим Сива Слонова Коска 2 ' 3 ' Правоаголник Граница Крајбрежје Совршен За Дневна Соба Кревет

Од Колекцијата Оаза, овој смирувачки правоаголен килим со шема предизвикува смирувачки слики на базени

DEN 0.33

Кадифено вртење на акцент стол со османлиски сет, модерен салон стол со потпирач за нозе, клупски столчиња за дневна соба

Вртење : да Наведете и одобрена употреба на добавувачот : станбена употреба 360 степени за вртење на база �

DEN 1776.00

Каролини Богатства bb5515rug германски Жица Коса Покажувач Добредојдовте Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства bb5515rug германски Жичана Коса Покажувач Добредојдовте Машина Перат Мемориска Пена Ма�

DEN 2.00