• Обновено
Уметнички ткајачи заслужуваат тексас 7'8 10 'Традиционален килим за област на цветна правоаголник

Уметнички ткајачи заслужуваат тексас 7'8 10 'Традиционален килим за област на цветна правоаголник

DEN 2744.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата „Уметноста на јазол заслуги“ без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Покажувајќи цветна шема, прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Лесно за чистење и одлично за области со висок сообраќај. Направено со 100% полипропилен во Турција и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Висина на купот : 0 ". Само затворен. Боја : тексас. Нијанси на тексас. 7'8" x 10 'тепих во област на правоаголник. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Модерно и еклектично, овој традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме редовно празнење и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала област. Функционалниот дел од куп не дозволува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградува вратите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килими.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Флоенр Машки Шорцеви, Машки Секојдневни Спортски Панталони Се Вклопуваат Трчање Џогери Џебни Спортски Панталони Шорцеви

Флоен шорцевите се дизајнирани да ве одржуваат ладни и суви цел ден, како и да се борат против бактериит�

DEN 351.84

Флуоресцентни Бои Класико Маркери За Четки, Маркер За Боење Што Може Да Се Пере, Нетоксични Уметнички Материјали, 24-Пакет

МЕКА ЧЕТКА НА БАЗА НА ВОДА МАРКЕР Врв на четка од 4,5 мм за метење, детали, калиграфски, широки потези или б

DEN 0.67

USB ПОЛНЕЊЕ LED Ноќно Светло Телефонско Пенкало Држач За Заштита На Очите Светилка За Учење Жолти СТОМАЧНИ Мускули, Електронски

Спецификации : Десктоп светилката е изработена од врвен абс материјал, кој е многу издржлив и отпорен н�

DEN 1.33