• Обновено
Затворени сандали на момчињата на нација момчињата

Затворени сандали на момчињата на нација момчињата

DEN 399.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Затворената сандала за пети на момчињата од Wonder Nation е совршена комбинација на удобна патика и ветровито сандало. Горниот дел е изработен од трајна, но флексибилна мешавина од пу-полиестер, додека надворешната страна е изработена од здрав TPR. Комплетирајте со лента за глуждот со лизгање на глуждот што безбедно се прицврстува на страната со затворање на Велкро, овие атлетски сандали ќе се вклопат удобно и нема да го забават неговиот чекор. Совршено за попладневно покачување со семејството или после училишните авантури со пријателите, овие сандали со блиски пети ќе направат одличен додаток на неговата пролетна и летна гардероба. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Затворени сандали на чудо нации на момчињата : Горна : 93% ПУ, 7% полиестер. Outsole : 100% TPR. Сандал за момчиња. Затворен пети. Лизгачки ремен со затворање на велкро. Лејки на кабелот за банџи. Единствена влечење. Достапно во морнарицата. Користете мека крпа за чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Доџ Патување 2009-2010, КЛАСИЧНА Серија

3 D MAXpider DODGE ПАТУВАЊЕ 20092012 КЛАСИЧЕН ЦРН R1 (1 ДУПЧИЦА) 3d MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата зашт�

DEN 1407.84

Tejiojio Дозвола Постдипломски Маици За Жени, Женски Гроздобер Сонце И Месечината Печатени Шема Повик Краток Ракав Блуза

симпатична и забава новина маици! Ќе уживате во него цел ден со овие слатки врвови Направете избор секој

DEN 287.36

Колекцијата Ступел Домашен Декор Летен Букет Со Диви Цвеќиња во Тегла Мејсон Акварел Сликарство Ѕид Плакета Уметност, 0. 15

Пукајќи од шарени цветови, Колекцијата Ступел Домашен Декор Летен Букет Со Диви Цвеќиња Во Тегла Мејсон

DEN 1.33

Viikei Пуловер Дуксери За Жени Поштенски Качулка Жени Плус Големина женски обичен моден лабав Божиќен принт со долг ракав краток

Женски обичен моден лабав Божиќен принт со долг ракав краток кружен врат карактеристики : 1.Карактерист�

DEN 223.84

Маици За Жени Слатки Блузи За Жени Модни Секојдневни Кошули За Печатење Широки Маици Со Кратки Ракави Туника Блуза Резервоар

Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас со изглед кој не е застарен маици кошули за жени;те�

DEN 1.00

Божиќни Фустани Со качулка За Жени Мода Симпатична Ирваси Лос Печатење Дуксер Со Долги Ракави Дуксери Мини Фустан Со Џебови

Божиќни Фустани Со Качулка За Жени Мода Симпатична Ирваси Лос Печатење Дуксер Со Долги Ракави Дуксери М

DEN 2.00