• Обновено
Бебе девојче памук тесни фит пижами, сет

Бебе девојче памук тесни фит пижами, сет

DEN 243.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Облекувањето на вашето девојче ќе биде ветре со овој симпатичен краток сет! Таа ќе сака да ја носи оваа облека во која има еден од нејзините омилени ликови, Мини Маус. Врвот има симпатична графичка печатење на екранот што ќе ја сака, додека дното е завршено со еластична половината за удобност. Двете парчиња од овој официјално лиценциран сет на Дизни се направени од мека памучна ткаенина, така што таа останува удобно без разлика дали е на игралиште или е во удобноста на вашиот дом. Мини глушец бебе девојче памук тесни фит пижами, 2 парчиња сет : Топ : 100% памук. Крај : 100% памук. Сет со две парчиња облека. Врвот : Предната графика на Мини глушец. Деколте на екипажот. Лесен. Официјално лиценциран производ на Дизни. Крајни : Печатено. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни стилови. Измијте пред абење, свртете се внатре, машината измијте ладен, нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно, отстранете веднаш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сите Временски Услови Надворешен Пресек Софа Во Собата, Отворено Амортизирани Јпickан Плетен Градина Двор Мебел Во Собата

Кутија за складирање тежина : 27,5" х 27,5"х 24,4"; масичка За Кафе : 23,2"х 23,2"х 12,3"; Детална Димензија На Производо�

DEN 8479.68

Форд Краун Викторија 1993-Аквамарин Фрост Металик Дг Едностепена Автомобилска Боја Оз Четка-Во-Закон Шише

Направено со помош на компјутерска контролирана опрема за мешање, обезбедувајќи совпаѓање на кодот НА �

DEN 1.00

Лесна лесна Јакна За Девојчиња Зимска Јакна За Девојчиња Палто За Fall Зимски Пуловер Врвови За Надворешна Облека За Девојки

Детско Лето Момчиња Девојки Долги Ракави Облека Отпорна На Сонце Надворешно Светло Палто За Дишење Лес�

DEN 3.33

Бинмер Жени Летни Пижами Костум За Спиење Долна Облека Искушение Бебешка Кукла Долна Облека Чипка Ноќна Облека

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 271.84