• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Градина март III“ платно уметност од Марсија натпреварување

Трговска марка ликовна уметност „Градина март III“ платно уметност од Марсија натпреварување

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уметник : Marcia Match Am Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има гуски кои стојат во светла градина. Истакнати бои : зелена, розова, бела, тен, сива светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. - гуски стојат во светла градина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

0. Кт Џи Моисанит Лаб Создаде Дијамантска Половина Вечност Закривена Свадбена Лента Во 14к Розово Злато Над Сребро За Жени-9

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи да се чувствувате уникатно, 1 / 3 Каратно Круж

DEN 1.33

Мажите Повик Копчиња Денот На Вљубените Печати Блуза Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Виолетова, XL

Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,52инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!�

DEN 1.33

Гдфун Лето Плус Големина В Врат Џеб Со Кратки Ракави Џеб За Колена Секојдневен Комбинезон За Жени жени ромпери

Големина : С Биста : 108см / 42,52" Колк : 124см / 48,82" Ракав : 13см / 5,12" Должина : 86см / 33,86"Големина : М Биста : 114см / 44,88

DEN 2.67

Женски Комбинезони Долги Ракави Долги Ракави Боди Против Вратот Шорцеви За Боди Растегливи Они Ромпери За Жени

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 8090см / 31,5035,43" Половината : 68см / 26,77" Колк : 88см / 34,65" Рака�

DEN 0.67