• Обновено
Лицето на лицето маскирада Дует пароброд и органски производител на маски за лице, црвено

Лицето на лицето маскирада Дует пароброд и органски производител на маски за лице, црвено

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рекреирајте две од најпопуларните спа-третмани, маски за лице и пареа на лицето, дома со елегантен, лесен за употреба ора лице маскирана дует на лицето и органски производител на маски за лице во црвена боја. Дуетот на маскарада на Ора создава парна лице во помалку од 5 митуи и создава професионални, спа-квалитетни органски гел маски за 6 минути од какви било течности од овошје и зеленчук. Користете ја карактеристиката на паробродот за да помогнете да ги отворите порите, да исчистите нечистотии, да ја подобрите апсорпцијата на состојките на маската и да ја зголемите циркулацијата пред да ја користите вашата маска. Гелните маски направени од маскирада помагаат во подобрување на навлегувањето и апсорпцијата на состојките во кожата до 3 пати поефикасно од традиционалните маски. Создава маски за лице и гел маски за лице дома за помалку од 6 минути. Создадете целосно прилагодливи маски со состојки што ги сакате (сок од зеленчук, овошен сок, итн.). Лесен за употреба со систем за работа со едно копче. Лесен и погоден за носење наоколу. Доаѓа со : 24 биоактивни таблети со пептид на колаген за да ги трансформирате вашите состојки во гел маски (една таблета по маска), фиоки за маска за лице (фиоки за други области на телото се продаваат одделно), мерна чаша, четка за чистење, прирачник за корисникот и рецепти за маска и моќност на наизменична струја и моќност извор (наведен UL). 1 година гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност Хортенсија мека зелена боја платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка за бреза

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 1.33

Единствени поволни цени за хармоника со високи половини со високи половини, плетени метални миди здолништа А-линија

Аксовионските плети ја подобруваат димензијата и движењето на ова миди здолниште, додека металниот диз

DEN 399.84

Lifeивотот на „Ступел индустрии“ ви дава лимони смешно дрво текстуриран дизајн супер платно wallидна уметност од Ен Бејли

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

DEN 2.33

Inktastic Носам Црвено За Мојот Афион Подарок За Свесност За Мозочен Удар Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Носам Црвено За Мојата Маица За Мали Деца За Свесност За Мозочен Удар Мало детемека памучна маичка во бо

DEN 2.00

Чувајте се смирени и носете црвена фраза Инспиративна графичка уметност сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 620.80