• Обновено
Epiphone DR- Ексклузивна акустична гитара на челик Стринг плус со наставен софтвер за Емидија и на сцената XCG гитара штанд

Epiphone DR- Ексклузивна акустична гитара на челик Стринг плус со наставен софтвер за Емидија и на сцената XCG гитара штанд

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ексклузивниот пакет со акустична гитара на Епифон ДР-100 има сè што ви треба за да излезете од кутијата. Стабилниот штанд за гитара на стативата XCG4 за статив е она што ви е потребно за да ја чувате вашата инвестиција безбедна. И на крај, наградуваниот софтвер за наградувана гитара на Емидија, кој нуди над 20 чекор-по-чекор лекции, песни и вежби кои се придружени со видеа со полно движење и аудио снимен во живо. Лесно-следните лекции се движат од основите како што се гитари на гитарите до свирење акорди и техники за скара. Acoustic DR100 има изглед, звук и градење квалитет што играчите и професионалците за прв пат очекуваат да го најдат кога ќе соберат епифон. Dreadnought се смета за класичен облик на одење за Bluegrass, Folk, Rock, Country и сè што е помеѓу нив. Звукот Dreadnought е заповеда кога е потребно, но неговиот избалансиран звук значи дека во кој било волумен. ЕКСПОНЕ ДР-100 ЕКСКЛУЗИВНО Акустична гитара за гитара, исто така, вклучува и хроматски приемник за клип-наглави, каиш за гитара, средни пикови и лесна за носење. Epiphone DR-100 Ексклузивен челичен стринг Акустична гитара Пак плус со наставен софтвер EMEDIA и на сцената XCG4 држач за гитара : Epiphone DR100 Пакет Карактеристики : Епифон DR-100 Акустична гитара има на сцената XCG4 гитара и Emedia Guitartural наставен софтвер. Изберете смрека на врвот. Махагони назад и страни. Одборот за розово дрво. Вметнувања на бисер. Глави на премиум машини. Акустичната гитара Епифон ДР-100 е најпродаваната Dreadnought на Епифон. Epiphone DR-100 Ексклузивен пакет со акустична гитара на Steel Steel String на сцената XCG4 Карактеристики : Исцрпни капачиња за крај за да го заштитите вашиот инструмент. Акустичната гитара на епифон со наставен софтвер „Емидија“ и на сцената на гитарата XCG4 има безбедносна лента. Црна кадифена гума. Заврши мат црна прашок. 17мм цевки (горниот дел). V-groove во задниот дел од горниот дел за полесно склопување и самоуверено поставување. Зачекори јарем за стабилност со помош на гравитација. Валиран раб на долниот дел за лесно поставување. Копче за триење што не се крие. Акустичната гитара на епифон со наставен софтвер Emedia и на сцената на гитарата XCG4 има 22мм цевки (долен дел). Цврст челична шипка со клуч. Куќиште со тешки метални метални метални метални нозе. Нозете на капачето на крајната капа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Синди Jacејкобс среќа цут инсект пчела лебди рустикална цветна тегла врамена сликарска уметност печатење

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

DEN 479.84

Зимски Родител-дете Домашна Облека Возрасни Божиќ Семејство Облека За Спиење 2-Парче Пижами Облека Шарени Долг Ракав Пуловер

Должина на ракавот : Долг ракав Јака : Кружен врат Стил : Модерен Стил : Секојдневен Тип ракав : редовни Ма�

DEN 3.00

ДОРМАН CB74107PR Предниот лев лев горен дел за контрола на раката и топката за спојување на топката за специфични модели на

Ова склопување на рака за контрола на суспензијата и топката е директна замена за оригиналната опрема н

DEN 1138.08