• Обновено
DesignArt розова и сина афроамериканка жена v платно wallидна уметност

DesignArt розова и сина афроамериканка жена v платно wallидна уметност

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа прекрасна розова и сина афроамериканка жена V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за висење .. - Стил : жена од Афроамериканка. - Предмет : Мода, портрет. - Боја : розова, сина. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно да се закачи премија за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Направено во Канада.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

санбонепд човек man зима летни панталони панталони обични комбинезони прави машки мулти џебни машки панталони

79" ДОЛЖИНА : 111см / 43.98" Колк : 114см / 44.49"Size : S: 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 7895cm / 30.85" должина : 107см / 42.85"Hip : 134cm / 52.91" колк : 124см /

DEN 3.33

Сандали сандали За Жени Летни Секојдневни Сандали Со Леопард Од Патент Дами Платно Мода Рамен Принт Сончоглед Женски Сандали

5" нога широк : 9см / 3.5 ЦН : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ / 10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,510см / 3,73,9"големина : 42 Сад : 9,510 �

DEN 367.84

Аспектек Леплива Купола Стапица За Болви Со Дискови За Лепак Безбедно За Вашето Семејство, деца И Домашни Миленици, Најдобра

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со подарок на време Од Пазарот На Џојбај 1.Каракте�

DEN 3.33