• Обновено
Гербер бебе момче фланел ќебиња, 4-пакет

Гербер бебе момче фланел ќебиња, 4-пакет

DEN 286.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова четири пакувања на фланел ќебиња со бебиња од Гербер ќе го задржи бебето, топло и содржина! Фланелните ќебиња се изработуваат со 100% памучен фланел, што е мека и удобна ткаенина. Тоа е безбедна ткаенина што совршено се грижи за нежната кожа на бебето. Го имавме овој производ независно сертифициран со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Плус, овие ќебиња за бебе се неверојатно разноврсни. Тие можат да се користат во шетачот, седиштето на автомобилот или како импровизирана станица за менување или крпа од бур. Тие се совршено ќебе за да го задржат бебето ситно и топло за време на пријатна сесија за медицинска сестра или хранење. Тие се со големина на триесет инчи за триесет инчи, совршена големина за бебето. Плус, тие се машини што можат да се перат и се сушат! Гербер обезбедува висококвалитетни производи кои се лесни и удобни за родителите, како и симпатични и удобни за бебето. Чувајте го вашето бебе удобно и задоволување со ќебињата за фланели за бебиња од Гербер. Гербер бебешки момче Фланел ќебиња, сина мече, 4 пакувања : 4 фланели кои примаат ќебиња. Димензии : 30 "x 30". Сеопфатен принт. 100% памук ткаен со органски влакна. Машина за перење. Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Риби

Леа Страатсма претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно М�

DEN 2263.52

Апепал Резервоарот Врвот За Жени Лето Блузи Лабава Вклопуваат Симпатична V Тренингот На Вратот Краток Ракав Цветни Печатени

Апепал В Вратот Женски Маици Основни Блузи За Жени Капа Ракав Лабава Резервоарот Блузи Ова лето женскит

DEN 271.84