• Обновено
12 W 84 H Lifetime vinyl, прилагодено панел за офсет, подигнати ролетни на панели, плетени

12 W 84 H Lifetime vinyl, прилагодено панел за офсет, подигнати ролетни на панели, плетени

DEN 3781.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите подигнати ролетни на панели обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork In. W in. H Builders Edge, Toperormade Катедрала Топ центар Мулион, Отворени ролетни за лаувер, вклучува појавување

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со стандардни стандардни розови на градител

DEN 2.00

Ekena Millwork 14 W 61 H Americraft четири надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на таблата-n-batten slutters wелипсовиден

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 4889.12

Ekena Millwork 12 W 80 H Timberthane Pecky Cypress Две еднакви рамни панели W четвртина од врвот на ФАУ дрво ролетни од дрво,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4045.12

Ekena Millwork 14 W 38 H Americraft Четири надворешни работи на Одборот Реал Вуд се приклучи на одборот-n-batten ролетни w z-bar,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 3808.00

Ekena Millwork In. W in. H Builders Edge, стандардни две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни инсталациони

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 1078.88