• Обновено
Атлетични патики на Авиа за жени со издигнување на мрежата

Атлетични патики на Авиа за жени со издигнување на мрежата

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Добијте стилско и функционално парче обувки во Авиа, издигнете ги атлетските чевли. Овој забавен низок врв ќе ве одржува удобно и поддржан цел ден, со мемориска пена и горната мрежа за дишење. Идеален избор без разлика дали трчате низ градот или влегувате во бегство. Материјал : горен : полиуретан/полиестер; Outsole : Термопластична гума/полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : Горна мрежа за дишење; Меморија од пена од пена; Подготвен јазик и јака; не-обележување ѓон. Athенски атлетски патики на Атлетска мрежа од Авиа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Рачката на вратата на внатрешната врата на Дорман за специфични модели на Nissan одговара Изберете: 2013- Нисан Сентра

Сакате нова рачка за внатрешни работи што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратит�

DEN 2.67

Пребројување на конецот везени микрофибер длабоки џебни чаршафи и перници поставени од впечатоци, крал

Постигнете мирен сон со сет на извезени листови на Нојуега Изработен од 100% микрофибер, овој сет е издржл

DEN 684.80