• Обновено
Начин да се слави вештачкиот цветен држач за свеќи од вештачки цвет, декор на есен

Начин да се слави вештачкиот цветен држач за свеќи од вештачки цвет, декор на есен

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Украсете во стил оваа сезона со начинот да го прославите есенскиот држач за свеќи од цветна ураган. Одликувајќи се со прекрасна мулти -боја вештачка есен полиестерска цвет, овој држач за свеќи може да има една LED или восочна свеќа. Цврста железна основа и стаклениот ураган го комплетираат аранжманот. Одлично за центарот на трпезариската маса, ураганот исто така прави елегантен покрај вашиот камин мантил, масичка за кафе или единица за полици. Лесно за чистење и складирање, начинот да се прослави есенскиот држач за свеќи од цветниот ураган може да се користи од година во година. Начин да се прослави 8 -инчен жетва вештачки држач за свеќи со цветна ураган со повеќе флорали во боја; 11x11x8 е совршена големина за секоја маса или маса за кафе или мантија/огниште.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Подобри домови и градини 21oz Крв Портокалова и цимет миризлива 3-тина калај 'радост' bellвоно тегла свеќа

Радоста крв портокалова и цимет Оваа декоративна метална калај со 3 видови дава топла, златна светлина �

DEN 0.67

Подобри домови и градини 21oz зачинети цимет и тиква миризлива 3-тина калај 'loveубов' bellвона тегла свеќа

Loveубов зачинета цимет и тиква оваа декоративна метална калај со 3 видови дава топла, златна светлина и ј

DEN 199.84