• Обновено
Аукфа дрвен кревет кревет со фиоки, модерен полн над целосен кревет за деца, тинејџери и возрасни, кабриолет во одделни кревети за спална соба, сива

Аукфа дрвен кревет кревет со фиоки, модерен полн над целосен кревет за деца, тинејџери и возрасни, кабриолет во одделни кревети

DEN 5119.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детали за производот : Овој мултифункционален кревет за кревет може да ги задоволи вашите различни потреби. Доаѓајќи со две фиоки, овој кревет обезбедува одлична функција за складирање. Фиоките се опремени со тркала и рачки што ги прават фиоките лесни за влечење и влечење. Креветот исто така може да се претвори во два одвоени кревети, една со две фиоки, една со простран простор под кревет. Направено од цврсто борово дрво и висококвалитетно МДФ, овој кревет дефинитивно може да го издржи тестот на времето. Со елегантен изглед и повеќе функции, овој кревет ќе биде совршен додаток на вашиот кревет. Направено од Pinewood и висококвалитетен MDF, креветот обезбедува одлична поддршка . да се биде во можност да се претвори од кревет во кревет во два дневни плочи, обезбедување флексибилна употреба на тоа . Целосната чувар на горниот кревет гарантира безбедност . Опис : Материјал : Pinewood+MDF. Големина : Целосно. Боја : сива. Броеви на SLAT (горе/ долу) : 7 парчиња. Функција : кревет кревет. Декорација : Конвертибилен кревет. Броеви на пакетот : 2. Пролетната кутија : Нема потреба. Потребно е собрание : Да. Димензии : Севкупна димензија на производот : 76 "L x 57.4" W x 63.8 "H. Димензија на пакетот : Ве молиме, погледнете ја спецификацијата. Кревет : 58,7" x 76 ". Вкупна висина : 63,8". Севкупна тежина на производот : 163 lb. Најдобра тежина на креветот Способност : 350 lb. Долу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сфин Мачка-Земете Ја Памучната Маица Со Кратки Ракави Во Стилот На Домашно Милениче Кали Со Недефинирани Подароци

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

DEN 3.33

Јадро На Вентилот за Климатизација јадро на вентилот ц Јадро на вентилот ц Прашина Климатизација Вентил За Ладење Замена На

јадро на вентилот за климатизација јадро на вентилот а / ц јадро на вентилот прашина 90 парчиња Клима уре�

DEN 1.00

Дозвола Фустани За Сонце За Жени Со Долги Ракави Еднобојна Секси В Врат Чипка Тенок Фит Врвки Плажа Кратки Макси Фустани

Женски Долг Ракав Еднобојна Секси В Врат Чипка Тенок Фит Фустан Со Врвки Карактеристики На Краток Фуста

DEN 479.84

женски Панталони зувимк Секојдневни, Карго Панталони За Жени Лабави Улични Рок Стил Обични Панталони Розова, XL

Женски Секојдневен Директно Вклопен Еластичен Струк Цртање Памучни Ленени Панталони Лабави Панталони

DEN 301.60