• Обновено
Miaенски Карат Карат Т.В. Полу-вештачки бенд со дијаманти во 10kt бело злато

Miaенски Карат Карат Т.В. Полу-вештачки бенд со дијаманти во 10kt бело злато

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Започнете го вашиот живот заедно со овој гламурозен миабела дијамантски полу-верен бенд. Изработено во заслепувачко бело злато, овој зрачен прстен има девет кружни, дијаманти поставени со отворено (G-H, I2-I3) поставени по должината на половина пат на групата. Прегрнете ја вашата вечна loveубов со овој прекрасен дијамантски прстен, полиран до брилијантност и сигурно ќе го истакне нејзиниот прекрасен изглед. Направено во 10kt бело злато. 1/5 КТ. Т.В. Дијамант. Дијамант сечење : принцеза и тркалезно. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Песни поставени камења. Ширина на опсегот : 1,5мм. Полу-еветни бенд. ГОЛЕМОТ РИНГ. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мачрус горниот отскок на брануваа пролетната обвивка - Безбедност за замена за замена за брануваа 36 Преклоплив тркалезен мини

Донесете забава со отскокнување со пролетното покритие на MachrUper Bounce Mini Trampoline Нашата супериорна квалите�

DEN 2.00

Хало Подигнување над врховниот скутер за удар на големи тркала - Зелена - Наменета за возачи до 220 bs - Унисекс

Хало Подигнување над врховниот скутер за удар на големи тркала е опремен со долготрајни преголеми поли�

DEN 3.00

Огледало компатибилен со 2014 година- Jeep Cherokee левата возачка страна загреана боја што може да се склони

Специфично за производство на производи : без автоматско откривање на местото на автоматско затемнувањ

DEN 3.33

Уникатни поволни цени, женски плус цветни тркалезни врски со ременот за кратки ракави, фустан од кошула

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде За нас : Модна облека со плусголемина бренд инспирирана од �

DEN 388.64