• Обновено
Sunjoy Оригинален производител Универзален комарци за мрежни комарци за хексагонален белведер ФТ Д-gz842pco-mn

Sunjoy Оригинален производител Универзален комарци за мрежни комарци за хексагонален белведер ФТ Д-gz842pco-mn

DEN 12319.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Надградете го вашиот белведер со ново пребивање за комарци за замена на Sunjoy! Оваа замена за замена на комарци за замена е направено од 100% премија полиестерска ткаенина и одлична за долготрајна употреба. Со вклучени висечки прстени, лесно е да се постават и одржуваат. Повторно, правејќи го вашиот белведер да сјае во дворот, додека исто така ги задржува прашините и грешките за да ви овозможат вас и вашето семејство да уживаат во квалитетно време за слободно време. Замената за комарци за замена е само за хексагонален белведер од 14x12 ft, а препорачливо е да се потврди димензијата пред купувањето. Универзална мрежна комарци е само за хексагонален белведер 14x12 ft d-gz842pco-mn. Направено е за хексагонален белведер 14x12 ft во 2017 година пролет и не е компатибилен со другите лекови. Препорачливо е да се потврди димензијата пред купувањето. Спецификации за мрежи : Име на мрежи : Оригинален производител Sunjoy Universal Netting Commito за 14x12 ft шестоаголен белвебер оригинална верзија Број на број : 110109003. Рамна големина : секое парче, L 83,46 x W 87.4 in; Парче секој сет : 6. Детали за материјалот : 100% полиестер, 35 g/sq.m; Боја за пребивање : темно кафеава (MN001). Прицврстување на рамката : висечки прстени; Прилог помеѓу парчиња : патент. Дополнителни информации : Вклучени виси прстени. Грижа на производот : Избришете чиста со сува крпа и не користете силни чистачи на течност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Графичка уметничка галерија „Силуета за лисја на палми“ на палми, завиткана од платно, печатење wallидна уметност, дизајн од

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1.67

Дизни Војна на Starвездите Јода фигура од седум - зборувајќи кадифен - вели фрази - одличен подарок за возрасни и деца - високи

Возбудете се што зборувавте Јода до Седум20 Исцедете ја кадифната јода за да го слушнете како зборува 5 р�

DEN 463.84

Апстрактна индустрија за факултет Апстрактна сина бела агатна карпеста илустрација, 17, дизајн од Ангела Бауден

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 719.84

Трговска марка ликовна уметност „Сиднеј Австралија Скај“ портрет III 'Канвес уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Moderner Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е подготв

DEN 1.33