• Обновено
Лесни работи од лесна улица Лори женска отпорна на затнување

Лесни работи од лесна улица Лори женска отпорна на затнување

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесно абење е едноставно со лесни дела "Лори ". Конструиран со отстранлив контурен стапало што е неверојатно поставено за рамнотежа и стабилност. Влијанието што апсорбира лакова за колачиња и пета, гарантира дека ќе останете пријатно во текот на целиот ден. Оваа разумна силуета за чекор-ин-вметнување има внатрешна кора за истегнување за вклопување. Лесно се лизга/исклучува кога сте во движење. Меката обвивка за трикот се чувствува фантастично на подножјето. Изградена на не-обележување, лесен отпорен на лизгање на лизгање за тоа дополнително влечење под нозете. 2 инчи пета. Ексклузивен систем за лесно движење за про-удобност. Подобрена поддршка за лак. Заоблена пети. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање на надворешната страна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност Сиднеј Австралија Скајлин Сина Канвас уметност од Мајкл Томпсет, бел мат, сребрена рамка

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметно�

DEN 2601.60