• Обновено
Luksенски Ziggy Ziggy Hollywood Mule

Luksенски Ziggy Ziggy Hollywood Mule

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лизгајте се во обична удобност со Mukенски zенски ziggy ziggy холивудски мазги. Овие пријатни лизгања комбинираат ултра-мек Muk Luxe® постава и оригинално стрижење за долготрајна топлина, додека табаните за меморија од пена ги одржуваат нозете удобни во текот на целиот ден. Избришете со влажна крпа. Не бели. Сув рамен. -Внатрешен/надворешен TPR единствена -100% кожа горната -100% полиестерска постава -75% полиестер, 25% волна инлоле -детали -Меморична пена за пена -женски големини 6-11 -многу повеќе опции за боја на MUK LUKS® меморија за меморија за пена за меморија за пена од Muk luks® меморија за пена за пена од пена од пена од MUK LUKS® За цел ден удобност. Ултра мека мук луксузна постава. Направено од мека, оригинална, форма на форма, велур.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата