• Обновено
Начин да се слави

Начин да се слави

DEN 303.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поставете ги табелите со допир на елеганција со начинот на славење на сребрена електропланирана вилушка и лажица. Овој уникатен пакет за прибор содржи и вилушки и лажици кои мерат 10 ". Секој пакет содржи 4 прибор и е совршен за секое здружување. Сребрена електроплетирана вилушка и лажица сет. Сетот вклучува вилушки и лажици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата