• Обновено
Willow Creek Прес само лабораториски календар на wallидови

Willow Creek Прес само лабораториски календар на wallидови

DEN 184.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Една раса, три бои, безброј личности! Дванаесет живописни фотографии со целосна боја ги отчукуваат сите шарм, бодрост и атлетизам на прекрасниот ретривер на Лабрадор. Печатено со мастила засновани на соја на сертифицирана хартија FSC, овој wallиден календар има големи месечни мрежи кои нудат доволно простор за ноти за носење, заедно со шест бонус месеци од јули до декември 2021 година. Голем со големина од 12 "x 12", 12 "ширина x 24" кога се отвори спакувано во заштитно завиткување на смалување. Вклучени се информации за бонус како празници, набудувања и фази на месечината (САД, Канада, Велика Британија, Австралија празници). Големи дневни простори за пишување состаноци, родендени и потсетници за настани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата