• Обновено
Викендите на „Ступел индустрии“ се наменети за виски цитат со шише со сива врамена, 20), дизајн од Мерцедес Лопез Шаро

Викендите на „Ступел индустрии“ се наменети за виски цитат со шише со сива врамена, 20), дизајн од Мерцедес Лопез Шаро

DEN 639.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Мерцедес Лопез Шаро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Заштитен знак Ликовна Уметност Младенчето И Телето Платнена Уметност Од Џош Баер, Црна Мат, Сребрена Рамка

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност" Млад

DEN 768.00

Дорман 674 - Патнички Страничен Издувен Колектор за Специфични Модели на Форд Одговара избери: 2011 - ФОРД Ф350, 2011 - ФОРД

Овој издувен колектор беше прецизно дизајниран и издржливо произведен за да одговара на вклопувањето и

DEN 3036.16