• Обновено
Акцент Стерлинг сребрен ангел во приврзокот Хало, 18 “

Акцент Стерлинг сребрен ангел во приврзокот Хало, 18 “

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој ангел на акцент на CZ во Хало Стерлинг Сребрен приврзок прави солиден додаток на повеќето збирки накит. Овој шармантен ѓердан има прекрасен приврзок и треперлива кубна камења од цирконија што ќе собере тони комплименти. Изработено е во сребро, што значи дека е со висок квалитет и нема да оцрнува со текот на времето. Направено со затворање на пролет-прстен, овој приврзок од 18 "CZ Halo е лесно да се облече и полетува. Ова парче е добро прилагодено за носење за специјални настани или на секојдневна основа. Повеќе дизајни за приврзоци се достапни за да можете да изберете Оној што најдобро ви одговара. Секој се продава одделно. CZ Accent Sterling Silver Angel In Halo Pendant.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Парови за ветеринарство Водоотпорен Анти-магла Автомобил Анти-Отсјај Филм Универзален Ретровизор Филм

Опис Дали сеуште сте загрижени за возење во дождлив ден? Оваа ставка е составена од премиум материјали, �

DEN 159.84

2.27 Кт Срце Исечено Зелено Природно Перидот 18к Бело Розово Злато Изјава За Гравирање Невестинска Годишнина Ангажман Свадба

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 8927.68

Lifeивотот на Ступел е она што го печеш со чаши храна и пијалоци сликање сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 217.28

Женски Графички Божиќни Дуксери Со Тркалезен Врат Врвови Со Долги Ракави Пуловер Маици Со Блуза Обични Лабави Преголеми, Каки

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 49.5 см / 19.49" Должина : 67с

DEN 331.04

Слупел рустикална земја саксија растенија ботаничко и цветно сликарство црно врамено уметничко печатење wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1055.84