• Обновено
Кревет здолниште од прашина крал Аква

Кревет здолниште од прашина крал Аква

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дајте му на вашиот кревет завршен изглед со нашите склопени здолништа за кревет. Нашата основна приказна во боја ќе одговара на секој декор во спалната соба. Ова меко здолниште за кревети е дизајнирано со превртена плеска од 2 "на секоја страна. Достапно во пад од 14 инчи во големина близнаци, полни, крал. Овие здолништа за кревети обезбедуваат трајна живост на боја, без оглед колку често се мијат и се Направени од предива од микро влакна кои ќе останат меки и без брчки за наредните години. Подобрена трага на елегантноста на комфорните здолништа за кревети во прашина се изработени од тешка четкана 100 GSM ткаенина дизајнирана да издржи многу напнатост и употреба, многу издржлива ткаенина, многу трајна ткаенина Отпорен на солзи и исечоци, направени да траат многу години. Убаво се вклопува под вашиот душек, осигурувајќи дека останува на место и го штити од менување, овозможувајќи го обвивката околу здолништето на креветот да ги заведе сите страни на вашиот кревет . Екстра трајно ткаење создава вечна мекост. Откријте ја крајната во постелнина со високи постелнини со нашата свиленкастата постелнина. Дишејќи, и ладно на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер се обработува за да се направи отпорен на намалување и избледување што додава на долговечноста на сетот со тоа што ќе го задржи во одлична состојба . Елегантната удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива кои се дури и пофини, подолги и посилни од свилата. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина. Елегантна удобна микрофибер е направена да изгледа добро како што се чувствува. Исклучително е брза во боја, па дури и по години редовна употреба ќе изгледа како живописно како и првата вечер во која уживавте. Неговите ултрафинирани предива и ткаење кои се отпорни на избледени, правејќи кратко миење на ладна вода и брзо сушење суво на тивок оган сè што ви треба за да ги задржите овие постелнина свежи и чисти. Тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по години на употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Алабастер Вајт Мерцедес-Бенц Р Класа

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 113.92

Фери Превезува Патници Карго Изложба На Рамка За Фотографии Прикажување Уметност Десктоп Сликарство

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 см (4 х 6 инчи) Слики.Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 18

DEN 1822.08

Mllieroo Bamboo Multi-уреди за полнење станица Док и Организатор за 7-порта паметни телефони и таблети со кабелски клипови и

Мрази ја нередот на заплетканите кабли на вашата работна површина или бројачот? Секогаш го барате овој �

DEN 591.84

Женски Борбени Чизми Платно Чизми До Глуждот Обични Чизми Со Средно Теле Надворешна Платформа Лесни Чевли За Дишење Црна 7

5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Платно Ѓон : Ти�

DEN 719.84