• Обновено
Конектикат Хусис перница за перници за перница - 20 60

Конектикат Хусис перница за перници за перница - 20 60

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Колеџ -покрива перница за бренд тело е перница од 20 "x 60 ", направена за да одговара на најчестите перници на телото. Ова е само перница. Нашите перници за тело се конструирани од 100% памучна ткаенина за броење на навој Sateen 200. Овие перници за тело се официјално лиценцирани од вашиот омилен универзитет и се печатени за да одговараат на секоја уникатна живописна боја во училиштата. Оваа перница за каросерија е отпечатена со истата шема за да одговара на додатоци за домашни капаци на колеџ. Претворете ја вашата стара перница за тело во потрага во сосема нова NCAA лиценцирана, со оваа одлична перница за тело. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Увезени. Направено од 100% памук. Ibrивописни бои и логоа сигурно ќе траат. Перница одговара на повеќето перници на телото, 20 x 60. Официјално лиценцирани. Машина за перење. Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Рамка за регистарска табличка во боја на регистарски таблички во Западен Тексас А & М со сет на декларирање

Раширете го вашиот тим гордост низ градот кога ќе ја покажете оваа рамка со регистарска табличка и сет н

DEN 2.00