• Обновено
Ournourneуни колекција женски рива посочи пети на пети на средни потпетици

Ournourneуни колекција женски рива посочи пети на пети на средни потпетици

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Покажете го стилот на шик во репрезентативните пумпи од колекцијата ournee. Овие разноврсни пумпи за отсекување имаат врвни кожни нагоре од врвни кожни кожени, кои истакнуваат елегантен стил на отсекување и дизајн на преклопување што се поврзува со задните потпетици. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена се лизга на балетски станови на тркалезни пети

Крајната облекатеманасекаде, колекцијата Мериан од Гурај Овој балет стан е детален со тркалезен пети и

DEN 579.04

КОЛЕКЦИЈА Женска Морнарица Акцент На Лак Танзи Зашилено Лизгање На Прстите на Пумпите за Облекување 9

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчињ�

DEN 332.80