• Обновено
Купови за пијалоци од алуминиум Stansport - пакет

Купови за пијалоци од алуминиум Stansport - пакет

DEN 239.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одење кампување? Потребни ви се чаши за пијалоци од алуминиум Stansport, 2 пакувања! Овие полирани, стилски чаши ќе држат 14 мл. на вашиот омилен пијалок. Конструиран од лесен, издржлив алуминиум, секоја чаша има рачки со закопчани рачки. На здравје! Направено од здрав лесен алуминиум. Лесно за чистење. Идеално за ранци или кампување. 2 пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

fl Oz Керамичка Кригла, Атлантик Сити, Њу Џерси, Форуми сцена во близина На Централниот Пристаниште, Машина За Миење Садови

Бела керамичка кригла со Фенер Печатени Уметнички дела од двете страни Машина за миење садови и микроб�

DEN 1.33

Божиќно Колаче Калај Мама Не Е Лесен ден на Мајката розова Текстура кригла подарок за љубителите На Кафе Чај

Со ваков подарок за емотикони ќе му донесете среќа на вашиот партнер Не барајте повеќе, изразете ја ваша

DEN 2.33