• Обновено
Елементи Копче за нозе Plusенски плус одблесоци нагоре фармерки

Елементи Копче за нозе Plusенски плус одблесоци нагоре фармерки

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Трендот на тексас со удар е назад - овие копчиња за нозе нагоре од фармерки од елементите на Елокии го зголемија Бохо Шик до истакнатиот облик на сезоната. Исклучиво на. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени. Snug Fit. Високи половини. Предната мува со копчињата за шанк. Џебови на предниот колк. Печ џебови на грб. Флејска нога. Должината на инсем е 31 ". Деним за истегнување. Содржина : 72% памук / 18% полиестер / 8% рајон / 2% спандекс. Грижа : Измијте пред да носите / машината миење ладен нежен циклус со слични бои / само белило што не е хлор кога е потребно / потребно / Тргнете суво ниско / ладно железо по потреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Raybestos Специјалитет-Улични Перформанси S - Жлебот Сопирачка Ротор, 980951PER Одговара изберете: 2014-INFINITI Q БАЗА ПРЕМИУМ

Raybestos Специјалитет Перформанси Роторот На Сопирачките е специјално дизајниран за барајќи возачи кои ба

DEN 0.33

Време И Вистински Среќен Ноќта На Вештерките Позадина Налепница Прозорец Дома Декорација Налепница Декор Големина Дозвола

Среќен Ноќта На Вештерките Ѕид Налепници Ноќта На Вештерките Дома Декор Ѕид Налепници Функција : нови и.

DEN 0.33

Гомели Жени Мокасини Мокасини Удобност Лакнот Тркалезно Лизгање На Прстите На Секојдневните Зимски Топли Чевли

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Боја : Бела, Црна,Сива,Розова,Кларет,портокалова,Виолето�

DEN 0.33