• Обновено
Херитаж Брант Езеро 0. Вон. Дебело 1. внатре широко во должина на луксузен винил крајно обликување на капачето

Херитаж Брант Езеро 0. Вон. Дебело 1. внатре широко во должина на луксузен винил крајно обликување на капачето

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Постигнете непречен автентичен изглед на дрво со MSIS Heritage Brant Lake End Cap, обликување на винил штица. Може да се користи во текот на вашиот дом во кујната, просторијата за живеење, бањата или дури и подрумот за да се создаде луксузно, прифатливо и ниско решение за тротоарите за одржување. Овој тротоарите е лесен за инсталирање со својот систем за заклучување и пред-приврзана поддршка што го прави DIY-пријателски и дава врвна утеха кога е под нога. Willе го издржи тестот на времето со карактеристики на животна гаранција за живеење и е одлично за зафатено семејство кое не сака да жртвува стил. Подот е погоден за сите нивоа на одделение и доаѓа со слој за абење AC3. Исто така, ја задржува елеганцијата со неутралните беж тонови и јазлите што едвај се наоѓаат, давајќи вистински изглед на миење на дрво од винилна штица со ниско одржување. Може да се користи во вратите и да обезбеди експанзиски јаз за големи области. Ова обликување може да биде прикован или залепено со неговиот координативен стил на подот. Вклучена е гаранција за мир на умот. Дебелина од 6 мм x 1,78 инчи ширина x 94 in. Должина. Може да се инсталира над повеќето постојни површини, вклучувајќи плочки, дрво, бетон и винил. Лесно за чистење и одржување - 100% водоотпорен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Вудленд Беуфорт Бреза внатре Дебела внатре. Широк во должина на луксузен винил скалил нос обликување

Постигнете непречен автентичен изглед на дрво со винил плочка за обликување на носот на Beaufort Birch Birch Мож�

DEN 1.67

Пиемонт Гленвил 0. in. Дебела 2. внатре широка во должина на луксузен винил преклопувачки скалила нос обликување

Постигнете непречен автентичен изглед на дрво со MSIS Piedmont Glenville преклопувачки скалила за нос винилна шти

DEN 1.67

Пиемонт Фаулер Риџ 0. in. Дебела 2. внатре широка во должина на луксузен винил преклопувачки скалила за нос

Постигнете беспрекорен автентичен изглед на дрво со MSIS Piedmont Fowler Ridge, преклопувајќи го скалило за нос, ви�

DEN 7999.84