• Обновено
5 'круг едноставно Дејзи задебелени цвеќиња модерни и современи килим на областа Ченил, совршен портокал

5 'круг едноставно Дејзи задебелени цвеќиња модерни и современи килим на областа Ченил, совршен портокал

DEN 1435.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Разубавете го вашиот дом со едноставно Daisy 5 'Round Perfect портокалово задебелени цвеќиња од нашата колекција на цветна моќ. Секој ќе ужива во бојата донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Обединети ткајачи Големи дрва Тројни лаборатории Мулти ткаени полипропилен област килим или тркач

Овој голем килим од дрва е совршен за lубител на ловци или кучиња во домот Тоа е жолта, чоколадо и црна ре�

DEN 0.67

Добро ткаени Сан Франциско Ескондидо модерни геометриски кутии Shag светло сина 3Д текстура густа и мека бура 5'3 7'3 Областа

Преголемите геометриски стилови како оние во колекцијата Сан Франциско заземаат централна фаза за да с

DEN 2.00