• Обновено
Челик за производи челик Брз лепенка за лепенки за лепенки за лепенки

Челик за производи челик Брз лепенка за лепенки за лепенки за лепенки

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Steel Fast Patch 2017 е самолеплива, подготвена боја, мазна лепенка за поправка на wallидови. Доаѓа со засилување на челичниот центар од 24 мерачи. Засилувањето на челикот е на врвот со мазна, само-лепенка, боја подготвена брза лепенка. Секоја пакет има две засилувања на челични центар и две мазни само-лепливи брзи закрпи. Засилувањето на челичниот центар се вклопи во аглите, дозволувајќи му да се држи до wallидот откако ќе се прислушува во wallидната површина. Производи со челик челик Брз лепенка мазна wallидна комплет за лепенка : Самостојно лепило. Боја подготвена. Доаѓа со засилување на Центарот за челик од 24 мерачи. Секоја пакет има 2 челични центри за засилување и 2 мазни самолепливи брзи закрпи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пеперутки-Телефон Случај, Дегиниран За iPhone Pro Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај за iPhone Pro

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 270.08

Сирена Риба Скала Копчиња За Кујна Кабинет Шкаф Комода Библиотека Фиока Повлекува Рачки Круг Дома Декор

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ € Материјал : кристално стакло и abs пластика} Содржина на Пакетот : 4 копчиња за фиоки,

DEN 207.20

Чистокрвни Звучни Прагови Пренослива Машина За Звук За Бебиња И Ѕвезден Проектор - Кадифен Помош За Спиење За Бебиња И Мали

Чистокрвни Звучни Прагови од Чисто Збогатување помагаат вашето бебе да биде мирно и забавно додека сте

DEN 2.67