• Обновено
Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато ореолски прстен за ангажман

Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато ореолски прстен за ангажман

DEN 11407.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Излезете со доверба секогаш кога ќе го носите овој прекрасен прстен за ангажман на миабела дијамант. Монтирано во блескаво бело злато, овој исклучителен прстен го прикажува кружниот, безобразен пенлив дијамант поставен во центарот опфатен со 21 тркалезен, асфалт и заслепувачки дијаманти (G-H, I2-I3) формирајќи ореол и украсување бендот. Овој впечатлив прстен е засилен со финиш на Милграјн. Со целата чудесна искра, овој зачудувачки прстен за ангажман на дијаманти е впечатлив симбол на убовта. Покажете го тој посебен некој колку ги сакате со овој прекрасен дијамантски прстен. Направено во 10kt бело злато. 1/5 КТ. Т.В. Дијаманти. Боја на дијаманти : G H. Diamonds Clarity : i2; i3. Пав и патоказ поставуваат камења. Милграјн финиш. Ширина на опсегот : 1,9 мм. Април Април. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Урбан јас Про Динамичен Хибриден Двоен Возач Во Ушни Музичари Слушалки Со Микрофон Без Кабелски Слушалки За Слушалки За Уши

Кул дизајнот ги прави вашите слушалки да се издвојуваат од толпата Кабелот Одговара На Бојата На Монито

DEN 176.96

Енергетска стоп задна подлога за сопирање на сопирачките Z и комплет за ротор со црвен прашок обложени дебеломер KC941-26

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Power Stop Z26 Extreme Street Performance Комплет за сопирачк

DEN 3091.84

[] ЛОРЕАЛ - СОВРШЕНОСТ КРЕМ ПОСТОЈАНА БОЈА НА КОСА [ ТЕМНО БАКАР ЗЛАТНА РУСОКОСА 7. ] 1. Оз. * РАЗГОВОР ЗА УБАВИНА ЛА *

Лореал Извонредност Кремот е трајна боја на коса која нуди неверојатна сива покриеност, збогатена е со �

DEN 159.52

Viikei Женски Кратки Ракави Блузи Дами Маици Маици Женски Мода Лето Печатени Кратки Ракави V-Вратот Маица Обични Врвови

Мода Женско Лето Печатени Краток Ракав VВратот Маица Обичните Маици Блузи ве Молиме проверете Ја Табела

DEN 303.84