• Обновено
Essесика Симпсон женска облека

Essесика Симпсон женска облека

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дополнителен слој на пријатна оди на долг пат. Фрли на ова супер snuggly облека од essесика Симпсон изработена во капна игла Хачи ткаенина што ја одржува вашата завиткана во удобност. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Само-половината. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за странични отпадоци; печатење на сите. Роб за жени од essесика Симпсон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Патент Бањарка Машки Патент Руно Облека Дами Топла Долга Целосна Должина Домашен Капут Облека За Спиење

Опис : Пол : Унисекс Возрасни Стил : Долга Качулка Облека За Жени Мажи Фланелен Руно Целосна Должина Бања

DEN 2.67