• Обновено
Bridgestone Potenza S 275 35R W гума

Bridgestone Potenza S 275 35R W гума

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Bridgestone е една од најголемите светски компании за гуми чиј глобален тим е посветен на служба на клиенти ширум светот со квалитет, услуга и технологија. Bridgestone има развиено бројни производи за промена на играта. Bridgestone Potenza S007 P275/35 R19 96 W.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата