• Обновено
Главни плочи на отворено меламин МИ и салата за салата, Бери Брајт, сет од 4

Главни плочи на отворено меламин МИ и салата за салата, Бери Брајт, сет од 4

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Додадете стил и шарм во вашата колекција за вечера со мешавината и совпаѓајте ги плочите за салата од 4 пакувања со главни мрежи. Плочите и чинијата прават многу повеќе отколку само да држат храна! Комплетите за вечера го олеснуваат поставувањето на табелата во стил, давајќи ви класичен координиран таблата што нуди максимална убавина со минимален напор. Овој сет на плочи за салата вклучува услуга за четири и е совршено прилагодена за вашите забавни потреби, и во затворен и на отворено. Светлата и задебелена боја на Бери во колекцијата Mix и Match му дава на овој сет модерен изглед што ќе ја комплиментира секоја табела. Сите парчиња се направени од семејно пријателски меламин материјал кој е без БПА, лесен и отпорен на распрскувачки. Овој сет на плочи за салата има изглед и чувство на керамика, но е направен со лесна издржливост на меламин за секојдневна функционалност. Меламин нуди издржливост со тоа што е отпорен на уништување и пукање, така што може да издржи повеќето падови и испакнатини. Меламинските јадења се машини за миење садови безбедни за лесно расчистување. Сетот вклучува 4 салата плочи кои можат да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени отпечатоци или цврсти материи. Купете го целиот избор или намалете ги дополнителните опции по боја или шема. Главни меламин со 4-пакувања микс и натпревар Бери светла салата плоча Постави микс и колекција на натпревари во задебелување на бојата на Бери, нуди забавен модерен изглед. 4- 8,5 ”Тркалезни плочи за салата. Машината за миење садови безбедна за удобно чистење. Mainstays Mix and Match Berry Bright 4-пакувања салата плоча сет има целосна услуга за четири. Безбедна машина за миење садови, БПА бесплатно, отпорна на гребење, отпорност на дамки и мирис. Направено со лесен материјал за меламин. Трајниот сет е идеален за секојдневна употреба во затворен/отворен простор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност Даблин Ирска Скајлин Бело Канвас уметност од Мајкл Томпсет, бел мат, рамка за бреза

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Бреза рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност �

DEN 1530.08

Дизајн Убава жена која носи модерна облека во паркинтот 'Традиционална печатење на wallидови од платно

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа црвена т

DEN 0.67