• Обновено
Тери џогери за момчиња на Гаранималс

Тери џогери за момчиња на Гаранималс

DEN 63.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Удобно, пријатно, кул. Овие џогери за влечење од garanimals, во кои има мека завршница на памук и еластична половината, го одржуваат бебето удобно кога игра, дреме или грицка. Повлечен стил. Еластична половината и полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момчињата на џогери од Гаранималс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата