• Обновено
Дами вертикални цик -заг панталони чорапи, парови

Дами вертикални цик -заг панталони чорапи, парови

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чорапите со вертикални панталони на дами на ПЕДС доаѓаат со 6 пара. Тие се изработени од луксузна мешавина на најлон и ликра спандекс. Специјализираните влакна се меки и лесни за елегантно вклопување што одговара на секоја пригода. Координирајте ги со деловна облека или паметна обична облека и омилен пар чевли. Запуштете ги нозете додавајќи ги во вашите најважни работи за гардероба за секојдневно носење. Овие женски панталони чорапи се достапни за големини на чевли 5-10. Истражете ги другите стилови од ПЕД, вклучително и чорапи со обични и фустани, облоги на Cool Max со гел јазичиња, облоги за балерина и повеќе (секоја се продава одделно). ПЕДС дами вертикални чорапи со панталони со цик-заг, 6 пара : одговара на големината на чевлите 5-10. Содржина на ткаенина : 93% најлон и 7% ликра спандекс. Чорапите на панталоните на Peds дами имаат супер-мека текстура. Боја : Мулти. Вклучува различни дизајни за трендовски, моден изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Pantanssaver Custom Fits Mats Carte Clone за Acura Rd, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT SET за Acura RDX 2019 : Дизајнирано прилагодено вклопува�

DEN 1519.68

DesignArt 'Портокалова спирална апстрактна патувања до внатрешниот свет' модерно платно wallидно печатење

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа wallидна ум�

DEN 2.00

Време на одмор пред осветлувањето благородна зелена смрека вештачка новогодишна елка, чисти светла за блескаво, 24 “

Прославете ја сезоната на празници во стил со нашето бујно и класично време на одмор 24 "Предосветлена бл

DEN 0.67