• Обновено
Божиќна празничка маса пласмамат правоаголна печатена декоративна трпезариска трпезарија преклопување

Божиќна празничка маса пласмамат правоаголна печатена декоративна трпезариска трпезарија преклопување

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка ја продава ianианпин од Marketојбуј Маркет.Деспис. Дали барате некои украси за вашата Божиќна вечера? Овој прекрасен пласман ќе одговара на вашите потреби. Направено од врвен материјал за ткаенини, тој е издржлив и еднократно. Празнична и исклучителна печатена графика ќе им донесе смеа и радост на вашето семејство и гости. Исто така, убав преклоп на обичен пласман за декорација на празници .. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано . - Материјал : ткаенина . - Големина : 85,5 x 38,5 x 0,05см . - изработен од материјал, отпорен на солза, отпорен на абење и многу издржлив . - Перење, засадување, еднократно, доволно долго за повеќето масички за јадење за јадење табели за јадење . - Се одликува со фино изработка, живописна боја, исклучителна графика . - Празнични партии за Божиќна вечера, ја прави трпезариската маса убава и уникатна . - Погодна за употреба дома, кафе, ресторан, хотел, убав пласман или преклопување. 1 x Place Mat. Направено од материјал, отпорен на солза, отпорен на абење и многу издржлив. Подготвување, еднократно, доволно долго за повеќето трпезариски маси. Карактеристики на фино занаетчиство, живописна боја, исклучителна графика. Празнични партии за Божиќна вечера, ја прави трпезариската маса убава и уникатна. Погоден за употреба дома, кафе, ресторан, хотел, убав пласман или преклоп.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Букинс Пепелашка водоотпорен сплат душек за подот или маса, под високи колички, уметност, занаети, време на игра

Нашите душеци со распрскувачи ги покривте! Тие се направени да ги заштитат вашите подови и маси од излев

DEN 247.68