• Обновено
сет за облека за момчиња хиригин, маица за печатење со диносаурус+панталони со лепенка долги панталони

сет за облека за момчиња хиригин, маица за печатење со диносаурус+панталони со лепенка долги панталони

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сет за облека за момчиња, диносаурус печати долга ракав маица со врат + панталони со еластична половината. Големина (CM). 18-24m ttops должина : t38 tbust : t60 tpants должина : t51 tage : t18-24 месеци. 3y t врвови должина : t41 tbust : t62 tpants должина : t54.5 tage : t3 години. 3-4y ttops должина : t44 tbust : t64 tpants должина : t59 tage : t3-4 години. 4-5y ttops должина : t46.5 tbust : t66.5 tpants должина : t64 tage : t4-5 години. Големина (инч) t t t t t t t t. 18-24m ttops должина : t14.96 tbust : t23.62 tpants должина : t20.08 tage : t18-24 месеци. 3y t врвови должина : t16.14 tbust : t24.41 tpants должина : t21.46 tage : t3 години. 3-4 Y TTOPS должина : T17.32 TBUST : T25.20 TPANTS должина : T23.23 Tage : T3-4 години. 4-5y ttops должина : t18.31 tbust : t26.18 tpants должина : t25.20 tage : t4-5 години. Спецификации : . Материјал : Памук. Боја : Бела/сина. Големина : 18-24м/3 Y/3-4 Y/4-5 Y. Модел : Диносаурус Печати+крпеница. Пол : Бебе момчиња. Сезона : Пролет, есен. Должина на ракавот : Долг ракав. Повод : Обично носење. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и дел од ткаенини. Табелата со големина е само за повикување; Можеби има мала разлика со она што го добивате. Бојата може да биде полесна или потемна поради различниот приказ на компјутер .. Содржина на пакетот : . 1*маица+1*долги панталони. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Овие облеки се изработени од памучен материјал кој е мек, пријателски за кожата, дише и удобно за носење, погодна за бебешки момчиња во секојдневно носење . Дизајн : 2 парчиња деца носат сет се состојат од маица со врат и маица и маица и маичка и врат и Долги панталони со џебови. Моделите за печатење и крпеница на диносаурус се шармантни, што го прави вашето бебе поубаво . Карактеристики : Еластичните панталони на половината и врвовите на тркалезните јаки се лесни за носење и полетување. Пулвер со долг ракав и долги панталони се топли, така што може да го заштити вашето бебе во пролет и есен . Големина Боја : Големината е 18-24 Y18-24 месеци, 3 Y3 години, 3-4 Y3-4 години, 4-5 Y4-5 години . Проверете ги деталите за нашите производи во описот. Главната боја е бела/сина . прилика : Совршен за роденден, бебе туш, секој ден, спиење и игра, секојдневно, облека на отворено, забава, патување, празник, струка, подарок, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ или фотосесија итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дорман T2473PR Предниот внатрешен управувач Врв за врски за специфични модели на Nissan, Black Fits Select: 1985- Nissan 720,

Овој крај на врзаната вратоврска на управувачот директно ја заменува оригиналната опрема за врзување н

DEN 3036.16

Класичен премиум вештачки вештачки ПВЦ елка со пластични штанд сезона на отворено, кристално бело износина снег

Уживајте во изгледот на традиционалната елка, дури и кога имате малку простор Оваа елка на Baner Garden Classic Pin

DEN 868.64

Јас не се пот, јас искра инспиративен ѓердан не'рѓосувачки челик врежан златен диск ѓердан околу приврзок накит со кутија за

✿anavia "Јас не се пот, јас искривам " Инспиративен ѓердан не'рѓосувачки челик врежан златен диск ѓердан ✿ �

DEN 463.84

Кетрин Маланддрино, женски и женски плус големина, сет за спиење со кратки ракави, 2-парчиња, 2 парчиња

Чувствувајте се стилски во вашата облека за спиење со оваа елегантна јака за спиење поставено од Кетрин

DEN 2.00

Држачи на олимписки плочи на Барбел, приврзаност за FM-7000FW и гориво FM-FL905Q серија за напојување на сквоти, црни

Држачот на плочата со капа на капаче Барбел може да складира до 300 фунти олимписки плочи, кои беа дизајни

DEN 0.67