• Обновено
Musuos бебешки момчиња букви печати маички врвови на џебови за џебови

Musuos бебешки момчиња букви печати маички врвови на џебови за џебови

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Костуми за панталони за момчиња, лежерна улична забава со кратки ракави, кошула + џебови за влечење цврсти панталони во боја. Големина (cm/инч). Препорачана возраст : 0-6 месеци Должина на врвовите : 30 / 11.81 Биста : 48 / 18.90 Панталони Должина : 20 / 7,87 половината : 38 / 14.96. Препорачана возраст : 6-12 месеци Должина на врвовите : 32 / 12,60 биста : 50 / 19,69 панталони Должина : 22 / 8.66 половината : 40 / 15.75. Препорачана возраст : 12-18 месеци Должина на врвовите : 34 / 13.39 Биста : 52 / 20.47 Панталони Должина : 23 / 9.06 Полови : 42 / 16.54. Препорачана возраст : 18-24 месеци Должина на врвовите : 36 / 14.17 Биста : 56 / 22.05 Панталони Должина : 25 / 9.84 Полови : 44 / 17.32. Препорачана возраст : 2-3 години врвови Должина : 38 / 14.96 Биста : 58 / 22.83 Панталони Должина : 26 / 10.24 Полови : 46 / 18.11. Спецификација. Материјал : Мешавина од памук. Стил : Обичен. Сезона : Пролет, лето, есен. Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Модел : Печати букви. Пол Машки . Пакет вклучувајќи : . 1 * панталони. 1 * врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. кратки панталони момчиња панталони; момчиња панталони лето; Сина кошула за момчиња; облека за девојчиња; Облека за бебешки момчиња; момчиња врвови кратки ракави; Baby Boys Tranksuit; Две парчиња костум; Еластични панталони за половината Панталони Симпатична дизајн : Детските врвови имаат кратки ракави, тркалезен врат, печати букви. Кратките панталони имаат цврста боја, странични џебови и влечење. Направен од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција на влага и вентилација, еластични и лесни, се грижи за кожата на вашето бебе . лесен натпревар : врвовите на децата и панталоните можат да се совпаднат со ветерници, палто, елек, спортски чевли или обични чевли за да создадат модерен стил на бебиња . Нега на облека и пакет : Во сетот има 1 парчиња панталони + 1pc врвови. Ве молиме измијте ладно или машинско миење, не бели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кетрин Маланддрино, женски и женски плус големина, сет за спиење со кратки ракави, 2-парчиња, 2 парчиња

Чувствувајте се стилски во вашата облека за спиење со оваа елегантна јака за спиење поставено од Кетрин

DEN 2.00

Трговска марка ликовна уметност пиони од кајсија i платно уметност по боја пекарница црна мат, рамка за бреза

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 2601.60

Лесен моден висок тенок кабинет за складирање со единечни и отворени полици за домашен простор, бел

Чистообложениот дизајн во комбинација со Slatted облоги го прави овој кабинет модерен и елегантен, што го п

DEN 3199.84

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 10 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, рамка од бреза

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 0.67